"Hukuk Asistanlık Hizmetlerinde Etkin Çözümler"
turkce
english

GİZLİLİK POLİTİKASI

       MAS Global Danışmanlık olarak gizlilik ile ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle aşağıda belirtilen kişisel-kurumsal bilgi toplama ilkelerine bağlı olarak tüm gayretimizi tarafımızca toplanmış olan her türlü bilgiyi ekibimizce alınan sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklama hususunda özen göstermekteyiz. Kişisel-kurumsal bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişise-kurumsall bilgileri sadece işlemlerin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutmakta, öte yandan size en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

       MAS Global Danışmanlık asistanlığını kullanarak danışmanlık hizmeti için gerekli kişisel-kurumsal bilgilerinizin  tarafımızdan toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız. Kişi-Kurum kimlik bilgileri gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp, istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen birtakım kişisel-kurumsal bilgilerinizi vermeniz zorunludur.

       Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size vermemiz beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir. Bilgileriniz ancak seçtiğiniz hizmetin en verimli sunulması amacı ile kullanılabilir. Bize bilgi gönderiminde bulunduğunuz sırada ve veri, elimize ulaştıktan sonra da bizim için her zaman esas olan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarında korunmaktadır. Bize iletmiş  olduğunuz veriler, işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanmaktadır.

       Gizlilik taahhüdümüz akdi ve yasal güvence altındadır.