"Hukuk Asistanlık Hizmetlerinde Etkin Çözümler"
turkce
english

HAKKIMIZDA

       MAS GLOBAL DANIŞMANLIK, temelde her biri mesleğinde iyi eğitim almış, uzman, modern bilginin yanında dünya gerçekliği kadar ülke gerçeklerinin ve halkının değerlerinin farkında, genç ve dinamik bir oluşumdur.Bu oluşum; yıllardan beri süregelen bir dostluk ilişkisinin samimiyeti, her biri farklı alanlarında uzmanlaşmışlığın cesareti ve özelde gerçekleştirilen başarılı iş deneyimlerinin özgüveni ile bir şirket çatısı altında birleşerek ulusal ve uluslararası düzlemde hizmet vermek amacı ile kurumsal bir yapıya dönüşerek, özgür düşünce ve disiplinli çalışmanın modern zamandaki simge ismi "MAS“ ın kendisini en iyi ifade edecek isim olduğunu benimseyerek kurulmuş bir danışmanlık ve hizmet kuruluşudur.

Köklü bir birikim ve uzmanlığın temsilcisi,

  • Vizyon : İpotek alım ve gayrimenkul danışmanlık konularında öncü şirket olması
  • Misyon : Müşterilerinin ipotek tesis işlemlerinde çözüm ortağı olmak
  • Sembol : Özgür düşünce ve disiplinli çalışmanın simgesi olan martı

       2010 yılında kurulan Mas Global bu alanda uzman kişilerinin deneyimlerinin birleşmesiyle kullandırılacak kredilerin güvencesi kapsamında tesis edilecek olan gayrimenkul ve gemi ipoteği işlemlerini titizlikle yürütmektedir. Türkiye genelinde hızlı ve güvenli iş anlayışıyla çalışmalarımız başarıyla devam etmektedir. Güven, hatasız bakış açısı, deneyim ve sürekli kontrol sistemlerimizle iş ve işlemlerimizde değerli müşterilerimizin yanındayız.

       Firmamız gerek bireysel, gerek kurumsal müşterilerinin projenin her aşamasında bilgisayar ortamında bilgi sahibi olabilmelerini sağlamak amacı ile kendi yazılım programını üretmiştir.

       Böylece hızlı ve güvenilir bir iş akışını yakalamak mümkün olmuştur.

       Diğer yandan merkezimizden, saha ve operasyon takibi kolayca yapılabildiği için hem hatasız hem de dakik ve denetlenebilir bir çalışma imkanı yakalamış olmaktayız.

       Mesafe kavramının ortadan kalkması ile ülkenin en ücra köşesindeki bir işlemi, merkez büromuzdan yönlendirebilme ve müdahale edebilmemiz gayet kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir.